جت هیتر زاگرس

ساخت وبلاگ

جت هیتر زاگرس درچه سالی ودرچه زمینه ایی آغاز به کار کرد؟
در سال 1389 شرکت جت هیتر زاگرس در زمینه طراحی ومهندسی تجهیزات گرمایشی کم مصرف وانواع جت هیترگازوییل سوز جت هیتر دوگانه سوز و جت هیتر گازسوز  با حمایت وزارت علوم تحقیقات وفنآوری اطلاعات، دانشگاه جامع علمی کاربردی و وزارت تعاون و وزارت صنعت معدن وتجارت با حضور تعدادی از فارغ التحصیلان آغاز به کار کرد.

جت هیتر در چه صنایعی استفاده میشود؟
جت هیتر در صنایع مختلف نظیر مرغداری ها و کارخانجات استفاده فراوانی دارد. در سال های اخیر استفاده از جت هیتر های موشکی بسیار رواج پیدا کرده است و با توجه را راندمان خوب و گرمایش مناسب آن معمولاً شرکت های تمایل به استفاده از آن دارند.

در سال 1389 شرکت جت هیتر زاگرس در زمینه طراحی و مهندسی تجهیزات گرمایشی کم مصرف وانواع جت هیترگازوییل سوز جت هیتر دوگانه سوز و جت هیتر گازسوز با حمایت وزارت علوم تحقیقات و فناوری اطلاعات، دانشگاه جامع علمی کاربردی و وزارت تعاون و وزارت صنعت معدن وتجارت با حضور تعدادی از فارغ التحصیلان آغاز به کار کرد.

جت هیتر زاگرس

محصولات پیشنهادی:قیمت مکنده صنعتی
با گسترش فعالیت مدیران شرکت جت هیتر زاگرس ایجاد بخش مشاوره طراحی و طراحی صنعتی نسبت به تاسیس واحد مهندسی تولید اقدام نمودند. با توجه به لزوم تجهیز بخش تولید ، مهندسین و کارشناسان توانمند شرکت جت هیتر زاگرس با ایجاد واحد مهندسی پژوهشی فعالیت های پژوهشی در قالب تعامل با مراکز علمی و دانشگاهی معتبر و آموزش مداوم با هدف ایجاد و افزایش توانایی های شغلی و تحقق آرمان های شرکت و تجهیز بخش تولید به مدرنترین دستگاه ها بر حسب تولید اقدام نمودند. در اواخر سال 1389 با هدف ساخت دمنده هوای گرم و جت هیتر که نوعی هیتر کم مصرف صنعتی میباشد فعالیت آغاز شد.

جت هیتر زاگرس

با پیش رو بودن بحران انرژی و لزوم بر صرفه جویی در مصرف سوخت شرکت محصول خود به نام دمنده هوای گرم جت هیتر زاگرس را در نمونه های مختلف و امکانات فراوان تولید صنعتی نمود. هم اکنون شرکت جت هیتر زاگرس با تکامل چارت سازمانی و جهش در کمیت و کیفیت خدمات، عبور از ساختار سنتی تولید و تحولات اساسی در ساختار با در اختیار داشتن پرسنل متخصص با تجربه و متعهد و تجهیزات مدرن و بهره گیری از تکنولوژی های نوین در زمینه تولید تجهیزات گرمایشی و سرمایشی کم مصرف و انواع جت هیتر دوگانه سوز جت هیتر گاز سوز جت هیتر گازوییل سوز در پرتو الطاف باریتعالی محصولات خود را در سراسر کشور در نمونه های مختلف عرضه میدارد که با استقبال کم نظیر مواجه بوده است. شرکت جت هیتر زاگرس دارای پروانه بهره برداری تولید جت هیتر از وزارت صنعت معدن و تجارت و پروانه از وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و دارای استاندارد اروپا است.

محصولات پیشنهادی: فروش واریاتور
جت هیتر زاگرس

دریافت استانداردهای جهانی در تولید جت هیتر دوگانه سوز جت هیتر گاز سوز و جت هیتر گازوییل سوز تاییدی بر تعهد ما در دست یابی به تولید مطلوب و حرکت به سوی تعالی سازمانی است. برای دریافت کاتالوگ جت هیتر زاگرس، لیست قیمت جت هیتر زاگرس و مشاوره برای خرید جت هیتر زاگرس با کارشناسان فروش در تماس باشید. شرکت زاگرس برای اولین بار در کشور تمامی محصولات اعم از ???هزار کیلو کالری در ساعت گازی گازوئیلی و ?? هزار کیلو کالری در ساعت گازی و گازوئیلی شامل استاندارد ایران است. جت هیتر در صنایع مختلف نظیر مرغداری ها و کارخانجات استفاده فراوانی دارد. در سال های اخیر استفاده از جت هیتر های موشکی بسیار رواج پیدا کرده است و با توجه را راندمان خوب و گرمایش مناسب آن معمولاً شرکت های تمایل به استفاده از آن دارند.

 

منبع:https://www.kalasanati.com/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%AC%D9%88/385/%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%A7%DB%8C-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA%DB%8C/%D9%84%D9%88%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%B7/%D9%87%DB%8C%D8%AA%D8%B1-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA%DB%8C/%D8%AC%D8%AA-%D9%87%DB%8C%D8%AA%D8%B1-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA%DB%8C/%D8%AC%D8%AA-%D9%87%DB%8C%D8%AA%D8%B1-%D8%B2%D8%A7%DA%AF%D8%B1%D8%B3

همگام با صنعت...
ما را در سایت همگام با صنعت دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : کالا صنعت hamgam-ba-sanat بازدید : 11 تاريخ : جمعه 28 ارديبهشت 1403 ساعت: 0:38